Kurumsal

Eskihisar Otomotiv, Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı ve servisi olarak 2003 yılında hizmet vermeye başlamıştır. VW Binek , VW Ticari markaları için satış ve satış sonrası hizmetlerini Havaalanı yolu üzeri Yunus Emre Cad. No:1 Pursaklar/ANKARA adresinde vermektedir. 

Eskihisar Otomotiv ile hayalinizdeki Volkswagen’e kolaylıkla sahip oluyor, aracınızın bakım ve onarımlarını mümkün olan en kısa sürede yaptırabiliyorsunuz. Satış, servis, orijinal parça hizmetleri ve hasar oluşması durumunda prosedür ve maliyete çözüm olabilmesi amacıyla aynı anda 23 sigorta şirketi ile siz müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Servis ve satış kafeterya, play station, aksesuar shop ve internet yine, Eskihisar Otomotivde aracınız servisteyken alabileceğiniz farklı ve ücretsiz hizmetlerdir. 

Sigorta ve Finans Hizmetleri ile ödeme koşullarınızı belirleyerek istediğiniz araca sahip olabilir ve sigorta hizmetinden yararlanarak aracınızı keyifle kullanabilirsiniz. 

Ücretsiz sunulan Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmetiyle Eskihisar Otomotiv tarafından aracınız bulunduğu noktadan alınarak, servis işlemleri yaptırılmakta ve istediğiniz noktaya teslim edilmektedir.